Hakkımızda

Baskievimiz.com Kimdir?

  baskievimiz.com® olarak, ürün yelpazesi ve yüksek kalite ile online matbaa hizmeti sunan 5 yıllık bilgi ve tecrübemiz ile Türkiye’de öncü bir kuruluş olmaktan onur duyarız.

  baskievimiz.com® Türkiye’de en büyük matbaa üretim ve dağıtım ağlarından birine sahip bir firmadır.

  Geçmişten gelen tecrübemiz ve alanında uzman ekibimiz ile daima müşteri odaklı bir hizmet anlayışını benimsiyor, yaptığımız tüm işlerin sonunda müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için, hızlı, kaliteli ve beklentilerin ötesinde çözümler sunuyor, tüm değerli müşterilerimizin matbaacılık sektöründeki çözüm ortağı oluyoruz. Sektörümüzde öncü, vizyoner bir kurum olarak; işimizden kazandığımızı yine işimize yatırarak, sürekli ve kalıcı değerler yaratan yeni teknolojileri bünyemize katıyor, alanımızdaki her türlü gelişmeyi yakından takip ediyoruz.

 Hayalleriniz tasarımcı kadromuz ile hayat buluyor. Firmanızı yada ürününüzü en iyi Kalite konusunda kaydettiğimiz aşamalar ile yetinmiyoruz. Ufkumuz genişlemezse küresel rekabette kazandığımız puanları kaybedeceğimizi biliyoruz.

                                                                                                                                                                  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

Vizyonumuz

Başarımızın sürdürülebilirliği için matbaacılık alanındaki yeni teknolojileri bünyemize katıp, kalite standartlarımızı sürekli yukarıya taşıyarak, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sektörümüzde güvenilirliği ve kaliteli işleri ile tanınan öncü bir firma olmayı devam ettirmektir.

Misyonumuz

Baskievimiz.com’un var oluşunun temelinde bulunan değerler başarının tesadüflerle değil, sadece çok çalışarak elde edilebileceğine olan inancımız, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, çalışanlarımıza verdiğimiz değer ve şartlar ne olursa olsun etik ilkelerimizden uzaklaşmamamızdır. 

Memnun Müşteriler
0
Senelik Projeler
0
Kazanılan Ödüller
0
Destek Etiketleri
0

Müşteri Memnuniyeti

Ürün Çeşitliliği

Uygun Fiyat

Tasarım Desteği